שתלים

שתלים בשיניים

מחסור בשיניים הוא מנת חלקם של אנשים רבים בכל גיל. הדעה הרווחת היא כי מחסור בשיניים מופיע בעיקר בגיל מתקדם, אך המציאות עשויה להפתיע. לא פעם תמצאו אתכם במצב שבו אנשים צעירים באופן יחסי יסבלו מהיעדר שיניים. הפתרון במקרה הזה יהיה שתלים בשיניים, פתרון שהפך להיות פופולארי מאוד. זוהי אולי הסיבה שבגללה גם אתם נמצאים כאן ובוחנים את האפשרות הזאת. ישנם לא מעט פרטים שונים שחובה להכיר לפני שתבצעו את הטיפול הספציפי הזה.

צור קשר
השאר פרטים ואחד מנציגנו ישוב אליך בהקדם!

מתי צריך לשים שתלים בחלל הפה?

יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי שתלים בחלל הפה רלוונטיים רק כאשר ישנו מחסור של שיניים רבות. אך למען האמת הפתרון הזה יכול להיות רלוונטי גם במקרה שבו ישנו מחסור בשן בודדת. האפשרות הזאת השאירה מאחור את הבחירה באפשרות של שיניים תותבות או כל אפשרות לא נוחה אחרת. הבחירה באופציה הזאת תביא אתכם למצב שבו תוכלו להשתמש בשיניים התותבות בדיוק כמו בשיניים רגילות. בשלב מסוים אולי אפילו תשכחו כי לא מדובר בשיניים הטבעיות שלכם.

תחפשו רופא שיניים מומחה

ביצוע טיפול השתלת שיניים הוא לא דבר של מה בכך. עליכם לזכור כי השאיפה שלכם תהיה שהטיפול יהיה רלוונטי למשך תקופת זמן ארוכה. תרצו לדעת כי הפתרון הזה יאפשר לכם ראש שקט למשך שנים רבות, יש כאלה שמספרים על עשרות שנים. אנו מציעים לכם לבצע את הטיפול רק אצל רופא שיניים מומחה לשתלים, איש מקצוע שידע בדיוק כיצד נכון לבצע את ההליך. כך לא תמצאו אתכם במצב שבו אתם לא מקבלים את מבוקשכם.

תוך כמה זמן מסתיים ההליך?

האיכות של הטיפול חשובה בהרבה בהשוואה לזמן שהיא לוקחת, לכן אל תחפשו קיצורי דרך. ברוב המקרים טיפולי השתלה אמורים לקחת מספר פגישות שנפרסות על פני מספר שבועות. אך כיום ישנה אפשרות לבצע שתלים ביום אחד, ולסיים את ההליך כולו בביקור בודד. כמובן שיהיה עליכם לוודא כי אתם מוכנים להליך הזה על מנת שתוכלו לבצע אותו כמו שצריך. אם לא, תדעו שיש לכם אפשרות לבצע את ההליך בצורה הסטנדרטית והרגילה. לא כולם יכולים לבצע את ההשתלה ביום אחד לכן חייב להגיע אל הרופא על מנת שייתן הערכת זמן, האידיאל כמובן הוא לעשות זאת כמה שיותר מהר אך בסופו של יום הדבר הכי חשוב הוא להסתכל ראשית על ההליך הבטוח ביותר.