שתלים דנטליים

שתלים דנטליים

מחסור בשיניים מביא איתו לבעיות שונות שאיתן יהיה מאוד קשה להתמודד. הבעיה השכיחה ביותר היא קושי באכילה, כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם. בנוסף לכך, מחסור בשיניים מביא איתו פגיעה בדימוי העצמי, ולעיתים אפילו כאבים משמעותיים. מהו הפתרון הטוב ביותר למקרה שכזה? שתלים דנטליים שאמורים להשלים את החסר. מדובר על ניתוח שבסופו תוכלו להחזיר לעצמכם את השיניים שהלכו לאיבוד. אולי כרגע זה נשמע לכם דמיוני, אך בקרוב מאוד זוהי יכולה להיות מציאות ברת השגה. את הטיפול חשוב מאוד לבצע אצל רופא מומחה, כזה שיוכל לסייע לכם מההתחלה ועד הסוף.

צור קשר
השאר פרטים ואחד מנציגנו ישוב אליך בהקדם!

מה הם השתלים הדנטליים?

למראית עין השתלים הדנטליים יכולים להיראות כסוג של בורג שאותו מכניסים אל תוך חלל הפה. הבורג מגיע עם הברגה המאפשרת להבריג לתוכו שיניים תותבות. את השתלים מחדירים אל תוך העצם בחניכיים על מנת לאפשר הצבת שיניים במקום הייעודי להן. השתלים מצופים בחומר מיוחד המאפשר להם להיאחז טוב יותר בתוך חלל הפה ולהחזיק מעמד. הרי המטרה היא שהפתרון הזה יהיה פתרון לטווח הרחוק ולא לטווח הקצר.

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים את הניתוח?

עליכם להתייחס לתהליך הזה כמו ניתוח לכל דבר ועניין. ניתוח שתלים דנטליים מחייב אתכם לפנות אל רופא מומחה שילווה אתכם לאורך הדרך. הרי אינכם יכולים לבצע את הניתוח אם לא תפנו אל האיש הנכון שיהיה אחראי על כך. רופא מומחה יהיה איש מקצוע שמשתמש בציוד המתקדם ביותר לצורך השלמת הטיפול. אל תחששו לשאול שאלות, הגיעו להליך כאשר אתם מודעים אליו מההתחלה ועד הסוף. כך לא יהיו לכם הפתעות כאלה ואחרות לאורך הדרך.

מהי העלות של הטיפול?

יש כאלה שעבורם המחיר הוא רק עניין שולי כאשר מדברים על השתלת שיניים. עליכם לדעת כאשר תחפשו באינטרנט "תותבת על 4 שתלים מחיר" המחירים יהיו שונים. לרשותכם עומדות אפשרויות שונות, כאשר כל אחת מהן מתומחרת במחיר קצת אחר. יש כל כך הרבה פרמטרים שישפיעו על המחיר לטובה או לרעה. אנו ממליצים להתייעץ עם הרופאים המומחים שלנו על מנת שייתנו לכם את התשובה המדויקת ביותר.