מטופלת שיניים מחייכת

שחזורים אחוריים אסטטיים

ניתן לראות כי בשנים האחרונות ישנו ביקוש גבוה מאוד לשחזורים אחוריים אסטטיים. הכוונה היא להחלפה של סתימות ישנות בסתימות אסטטיות או לבנות כפי שנוהגים לכנות אותן. הסתימה השחורה היא הסתימה הישנה שאותה היו עושים פעם למטופלים שונים. סתימות שחורות עשויות מאמלגם, הוא זה שיוצר את הצבע השחור. מיותר לציין כי סתימה שחורה פוגעת בחיוך, ויש כאלה שסובלים מביטחון עצמי נמוך. שחוזרים אחוריים אסטטיים הם הבחירה הנכונה לכל מי שרוצה לעשות שינוי. ד"ר יולי גולדמן מבצע במרפאתנו את הטיפולים הללו והוא יישמח לייעץ לכם באריכות ומקצועיות על הנושא.

 

אמלגם עשוי לסכן את הבריאות

מחקרים רפואיים שונים בישראל ובעולם כולו הראו כי חומר האמלגם הוא חומר שיכול להיות מזיק לבריאות בתנאים מסוימים. החומר מכיל סגסוגת של כספית שבמרבית הזמן נמצאת במצב מאוזן ולא מזיק לבריאות. אך לאחר שינוי של החומר עקב תנאים שונים  קיים סיכוי מסוים של שחרור הרעלים לסביבה שחומר נמצא בה. כאשר קיים שינוי בחומר כגון שחיקה או שבר ניתן  לשקול לנסות להוציא את החומר הזה מחלל הפה. אז מה הפתרון אתם שואלים? ישנו פתרון אחד שכדאי מאוד לבחור בו, עדיף כמה שיותר מוקדם.

 

האם צריך להחליף סתימה שחורה?

כל עוד המצב של הסתימה הוא תקין, אין סיבה לרוץ להחליף אותה. המחקרים אומנם הראו סכנה מסוימת בחומר האמלגם, אך הסתימות הללו נחשבות בטוחות. רק במקרה שבו המצב של הסתימה לא אידיאלי, אנו מציעים להחליף אותה. החלופה של הסתימה השחורה נקראת סתימת מילואה-INLAY/ONLAY. המילואה עצמה הינו חומר גלם עמיד יותר, כזה שיכול להחזיק מעמד בחלל הפה במשך שנים. כמובן שיש לו עוד יתרונות רבים שהפכו אותו לאמצעי מבוקש מאוד בקרב רופאי השיניים ומטופלים.

 

שחזורים אחוריים במרפאתנו

הסתימה מתחילה לכאוב או שהסתימה נעלמה? זוהי סיבה מספיק טובה לפנות אלינו. אנו מבצעים שחזורים אחוריים אסתטיים לרווחתם של המטופלים השונים שלנו. הטיפול עצמו מחולק ל-2 טיפולים שונים, כך יהיה אפשר להבטיח את השגת התוצאה הרצויה. בטיפול הראשון מוציאים את הסתימה הישנה ומנקים באופן יסודי את האזור כולו. לעיתים מדובר על סתימה שהייתה קיימת עשרות שנים, ולכן חובה לבצע ניקוי קפדני. לאחר סיום הניקוי מבצעים סריקה של חלל השן עם מכשיר סורק אינטראורלי ושולחים קובץ של סריקה במידית למעבדת השיניים. בטיפול השני מבצעים הדבקה של מילואה כסתימה חדשה לכל דבר ועניין. מוטב לבצע את הטיפול במרפאה מנוסה ומקצועית. ד"ר יולי גולדמן, רופא שיניים מומחה, יישמח לקבל אתכם ולטפל בכם במקצועיות ללא פשרות.

חשוב לציין כי עדיין משתמשים בשחזורי האמלגם במקרים מסוימים!!!

שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

צור קשר

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מאמרים נוספים

רפואת שיניים במבט הוליסטי

רפואת שיניים במבט הוליסטי חווית טיפול ייחודית רופאי שיניים מספקים ללקוחותיהם חוויה רפואית מעולה, בשילוב של טכנולוגיות חדישות וטיפוח אישי. המרפאות מאובזרות בציוד הכי מתקדם,

קרא עוד »

יצירת קשר

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!