השתלת שיניים לסת תחתונה

השתלת שיניים בלסת התחתונה

אנשים רבים בשלב מסוימים של החיים מאבדים שיניים בלסת תחתונה מסיבה כזאת או אחרת. לכן אנשים הללו נאלצים לעבור לפתרון של תותבת שלמה. הבעיה של לסת תחתונה מחוסרת שיניים היא שתותבת לא יכולה לאפשר ללעוס ולנגוס כרגיל, אין מספיק אחיזה של התותבת בגלל האנטומיה של הלסת. לעומת זאת בלסת עליונה הצורה של הלסת מאפשרת תאחיזה סבירה לתותבת שלמה. הפתרון הוא תותבת תחתונה או עליונה נסמכת שתלים.

לאחר טיפול השתלת שיניים ובהמשך שיקום נסמך שתלים יאפשר לכם להנות מהשיניים בדומה למצב בעבר. אך כמובן שכמו בכל טיפול, גם טיפול השתלת שיניים לסת תחתונה או עליונה קיים סיכוי לסיכונים שחובה להכירם. רגע לפני שאתם מכניסים את עצמכם לטיפול מוטב כי תכירו את כל הפרמטרים השונים,כל האפשרויות וכל הסיבוכים האפשריים.

צור קשר
השאר פרטים ואחד מנציגנו ישוב אליך בהקדם!

מהם הסיבוכים שעלולים להופיע?

כמו בכל הליך רפואי, גם כאן ישנם סיבוכים שונים שחובה לקחת אותם בחשבון. בעת השתלת שיניים לסת תחתונה או עליונה יכולים להופיע כאבים או נפיחות  באזור הניתוח שבדרך כלל עוברים תוך מספר ימים. לפעמים הריפוי מתעכב  עקב סיבות ספציפיות של תנאי הלסת או מצב בריאות כללי של המטופל. בנוסף לפני תחילת הטיפולים רופא מנוסה אמור לתכנן את הטיפול ולתכנן את המיקומים של שתלים העתידיים על מנת שהמטופל יכול ליהנות מהשיניים העתידיות בצורה הטובה ביותר. זוהי הסיבה שבגללה מוטב לבחור ברופא מוסמך מנוסה שיהיה אחראי על ביצוע הטיפול. ד"ר יולי גולדמן- מומחה ברפואת הפה בחולון מתכנן את המיקום השתלים באמצעות תוכנת מחשב מדויקת. ומבצע את השתלים בהנחיה ממוחשת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר

האם הסיכויים לסיבוכים הם גבוהים?

הסיכויים לסיבוכים כמו שהבנתם קיימים, אך באותה מידה ניתן להגיד כי הם נמוכים יחסית. כל עוד תפנו אל האיש הנכון שיהיה אחראי על ביצוע הטיפול, ואם במקרה שהכן סיבוכים מתרחשים חס וחלילה רופא מנוסה  ידע איך להתמודד איתם ולהגיע לתוצאה הסופית הטובה ביותר.. מידיי יום מאות אנשים שונים עוברים טיפולי השתלת שיניים בצורה מוצלחת. כך שהבחירה שאותה תעשו היא זאת שתשנה את המציאות שאיתה יהיה עליכם להתמודד בסופו של יום. השאיפה שלכם  וכמובן של הרופא שבחרתם וסומכים אליו היא – לסיים את הטיפול בצורה מוצלחת עם התוצאות הטובות ביותר מבחינתכם וגם מבחינת הרופא המבצע עצמו.

טיפולי השתלת שיניים לא מבצעים בכל מרפאה

עליכם לקחת בחשבון כי טיפול השתלת שיניים הוא אחד מהטיפולים החשובים ביותר ומורכבים מאוד. יש כאלה שיגידו כי מדובר על הטיפול המסובך ביותר בחלל הפה, וכך אתם צריכים להתייחס אליו וככה גם הרופא שבחרתם צריך להתיחס לזה. מוטב כי את הטיפול תבצעו במרפאה מנוסה, מרפאה שמתמחה בטיפולים מהסוג הזה. תבחנו היטב את הרופא שעליו אתם סומכים שהוא יהיה זה שיבצע את הטיפול עצמו.