השתלת שיניים בהרדמה מלאה

השתלת שיניים בהרדמה כללית

רוצים להחזיר את החיוך שהיה לכם לפני שנים? לראות במראה  שוב את השיניים  שלכם שמזמן חסרות? שוב ליהנות מהסטייק ששנים לא הצלחתם לנגוס? במקרה שלכם הבחירה הטובה ביותר תהיה לבצע שיקום פה על גבי שתלים דנטאליים. מדובר בטיפול שאמור להחזיר לכם את השיניים החסרות. אך מה תעשו אם אתם חוששים לעבור ניתוח כל כך מורכב? אולי אתם סובלים מרפלקס הקאה מוגבר? ישנה אפשרות לעבור את הניתוח השתלת שיניים בהרדמה מלאה. האפשרות הזאת הופכת להיות אפשרות מאוד פופולארית בשנים האחרונות. עדיין צריך לזכור כי לחשוב על טיפול בהרדמה כללית צריך רק אחרי שבוצע ניסיון בכל האפשרויות האחרות ללא הצלחה. מאוד יכול להיות כי הבחירה הזאת תהיה הבחירה המתאימה ביותר מבחינתכם. במאמר הבא נספק לכם את התשובות שלא אמורות להשאיר לכם מקום לספק.

צור קשר
השאר פרטים ואחד מנציגנו ישוב אליך בהקדם!

למה לבצע השתלת שיניים בהרדמה כללית?

יש כאלה מטופלים שעבורם הרדמה מקומית היא מספיקה לצורך ביצוע טיפולי שיניים, אך יש כאלה שלא מצליחים לעבור טיפולי שיניים תוך שימוש בטכניקות אל חוש סטנדרטיות. הסיבה המרכזית שבגללה מטופלים מעדיפים לעבור טיפול שיניים בהרדמה מלאה היא חרדה. יש לא מעט אנשים שסובלים מחרדה כאשר הם יושבים על הכיסא של רופא השיניים. בנוסף יש כאלה שמעדיפים לבחור באפשרות הזאת על מנת לחסוך את הכאב וסבל הכרוך בטיפול מורכב ויש כאלה שסובלים מרפלקס הקאה מוגבר ההופך את הטיפולי שיניים לבלתי אפשריים. ישנה עוד אפשרות של אנשים אשר רוצים לחסוך לעצמם זמן יקר, הן ברמת הטיפול והן ברמת השיקום.

למי האפשרות הזאת מומלצת?

לפני שתבצעו ניתוח השתלת שיניים בהרדמה, מוטב כי תתייעצו עם הרופא המטפל. הוא בוודאי יציג בפניכם בצורה ברורה את היתרונות של האפשרות הזאת לצד החסרונות הקיימים. באופן עקרוני האפשרות הזאת מתאימה עבור מטופלים חרדתיים או כאלה שסובלים מרפלקס הקאה. יתרה מכך, גם כאלה שרוצים לסיים את הטיפול המורכב והכואב ביום אחד. כך שמאוד יכול להיות שגם אתם תמצאו את עצמכם מעדיפים לבחור באפשרות הזאת כמובן לאחר ששאר האפשרויות נמצאו אינן מתאימות למקרה ספציפי שלכם.

האם ישנם סיכונים בהרדמה מלאה?

טיפולי השתלות שיניים בחולון בהרדמה מלאה הם טיפולים אשר מומלצים לבצע אצל רופא מומחה בעל ניסיון והסמכה המתאימה לטיפולים מסוג זה. יחד עם הרופא המנתח ומבצע הטיפול גם צוות המרפאה חייב להיות מנוסה ושעבר הסמכה מתאימה. חייב להיות רופא מרדים מומחה. גם המקום שבו מבצעים באופן קבוע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה על כל המשתמע מכך חייב להיות ערוך ומוכן עם ציוד המתאים לטיפולים הללו. אסור לשכוח גם את הסיכונים הקיימים בהרדמה מלאה שאותם צריך לקחת בחשבון לפני שמחליטים לבצע טיפול שיניים בהרדמה כללית. בכל זאת מדובר על הליך ניתוחי לכל דבר ועניין, לא משנה עד כמה תנסו לייפות את המציאות.

ד"ר יולי גולדמן – מומחה ברפואת הפה בעל הסמכה לטיפולי שיניים בהרדמה כללית וגם אחראי תחום סדציה והרדמה כללית במחלקת לפתולוגיה אורלית, רפואת הפה ודימות מקסילופציאלי באוניברסיטת תל אביב ישמח לסייע לכם ולתמוך בכם בתהליך הקבלת ההחלטה לטיפול שיניים בהרדמה כללית.